Silikon Conta Ve Fitil İmalatı

 

silikon-conta-ve-fitil-imalati

silikon-conta-ve-fitil-imalati

Silikonlar; işlenebilir, dayanıklı ve uzun ömürlü olma avantajlarıyla hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Önder Silikon olarak müşterilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda; silikon, kauçuk ve plastik ürünlerin hem üretimini hem de satışını yapıyoruz. Ürün yelpazemiz arasında; silikon conta ve fitil ürünleri de yer almaktadır.

Silikon Conta

Silikonlar yaşamımızın her alanında yalıtım ve izole malzemeleri olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle ısı değişkenliklerinde ve basınca karşı dayanıklılığı ile birçok alanda kullanma avantajı sağlıyorlar. Silikon contalar; ister boyalı ister boyasız olsun her türlü yüzeylerde çok rahat bir şekilde kullanılabilirler. Her türlü üretimini yaptığımız silikon contalarımız test çalışmalarından üstün performans göstererek geçerler. Titiz ve hassas bir çalışmanın sonunda, sızdırmazlık ve yalıtım garantisi vererek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Silikon contanın kullanıldığı yerler; Su ve elektrik tesisatı döşemelerinde, izolasyon ve yalıtım sağlamak amacıyla kullanılırlar.

Gıda ve ilaç sektöründe, kavanoz kapaklarında, ilaç şişelerinde hava sızdırmazlık görevi görürler.

Fabrikalarda ve atölyelerde makine ve kapaklarda sızdırmazlık ve yalıtım görevi üstlenirler.

Oto sanayinde, yalıtım ve sızdırmazlık gerektiren hallerde kullanılırlar.

 

Silikon Fitil

Yalıtım amacıyla imalatını yaptığımız silikon fitil ürünlerimiz genellikle kapı ve pencerelerde kullanılmaktadır. Kapı ve pencere kenarlarına uygulanan silikon fitiller yağmurun, haşerenin içeri girmesini önlerler. Suya dayanıklı ve su geçirmez olduklarından tercih ediliyorlar. Yenilikçi bir zihniyetle müşterilerimize hizmet sunan firmamız gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere güvenli ve çağdaş ürünler sunuyoruz.